برگه سؤالات متداول

۱درب اتوماتیک چرخشی (سوئینگ)

۲درب اتوماتیک کشویی (اسلایدینگ)

۳درب اتوماتیک تاشو دوبل (آکاردئونی)

۴درب اتوماتیک گردان (ریولوینگ)

سیستم های درب اتوماتیک کشویی (اسلایدینگ) راحتی و انعطاف پذیری گسترده ای را برای دسترسی آسان و بدون تماس با درب فراهم می کنند. در طیف گسترده محصولات ما راه حل مناسب درب را برای هر ساختمان، چه برای نصب در حین ساخت و چه برای نصب مجدد، پیدا خواهید کرد.

 پر کاربرد ترین استفاده این نوع درب برای ساختمان‌های اداری، مغازه‌ها، فروشگاه‌های رفاه، بلوک‌های آپارتمانی، هتل‌ها، رستوران‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز کنفرانس و ساختمان‌های نمایشگاهی و همچنین انواع بی‌شماری دیگر از ساختمان‌ها است.

۱نوع درب: با توجه به کارایی  و طراحی فضایی که درب قراراست نصب شود نوع درب مشخص می‌گردد. باید توجه داشت کارایی هر نوع درب را بدانید و یا از کارشناسان مربوط مشاوره بگیرید تا بهترین نوع را انتخاب کنید.

۲جنس شیشه و فریم: یکی از عوامل در تعیین قیمت نوع و کیفیت شیشه مورد استفاده است. شیشه‌های با کیفیت بالا و ویژگی‌های مانند مقاومت در برابر ضربه، حرارت و تابش UV ممکن است گران‌تر باشند.فریم درب اتوماتیک شیشه ای نیز انواع مختلفی دارد که هر کدام از متریال مختلفی شاخته شده و کارایی مختلفی دارد . فریم های چوب ، آهن ، استیل ، آلومینیومی هرکدام قیمت مختص خود را دارند .

۳ابعاد و اندازه درب: ابعاد درب و تعداد فریم ‌های شیشه نیز تأثیر زیادی بر قیمت دارند. درب‌های بزرگتر و پیچیده‌تر معمولاً گران‌تر هستند. همچنین، تعداد فریم ‌های شیشه و ابعاد آنها می‌توانند تاثیر مستقیمی بر قیمت داشته باشند.

۴نوع و تکنولوژی موتورنوع موتور مورد استفاده در درب اتوماتیک نیز تأثیر دارد. موتورهای با کیفیت و پایداری بیشتر اغلب هزینه بیشتری دارند. از آنجایی که موتورها مسئول حرکت درب هستند، اهمیت بالایی دارند و از نظر مالی نیز باید مورد توجه باشند.

۵اپراتور درب های اتوماتیک شیشه ای: سیستم‌های اپراتور داری تکنولوژی پیچیده تر معمولاً امکانات بیشتری از جمله تشخیص حضور افراد و راه‌اندازی از راه دور را فراهم می‌کنند. قطعات مختلف اپراتور  مثل کنترل باکس ، هنگر ، قلطک ، کاور ، ریل ،تسمه ، چشمی ، و … هرکدام میتواند دارای کیفت و برند های مختلفی باشد که در قیمت تاثیر چشمگیری خواهد داشت .

ما در تمامی استان های ایران نماینده فروش وکارشناس خدمات برای شما در نظر گرفتیم.

چشمی ها شامل فرستنده و گیرنده مادون قرمز  برای تشخیص موقعیت خود درب اتوماتیک یا تشخیص ورود یا خروج اشخاص یا به عبارت دقیق تر برای اطمینان از عدم وجود شخص یا وسیله ی نقلیه در هنگام بستن درب استفاده می شود.

نقش چشمی (سنسور) مادون INFRARED : سنسورهای مادون قرمز ، سطوح بازتاب نور مادون قرمز را انتقال داده و اندازه گیری می کنند. تغییر در ویژگی‌های موج بازتابی نشان می‌دهد که یک شخص یا شی در ناحیه تشخیص قرار دارد و باعث فعال شدن رله حسگر می‌شود.

نقش چشمی (سنسور) ماکروویو MICROWAVE : سنسورهای رادار به طور مداوم امواج مایکروویو با فرکانس مشخص را در ناحیه تشخیص سنسور منتشر می کنند، این امواج مایکروویو توسط اجسام در ناحیه تشخیص به حسگر منعکس می شوند و با تشخیص اجسام متحرک مانع بسته شدن درب می شود.

سوالات خود را بپرسید

    آیا نیازمند درب اتوماتیک شیشه ای هستید؟

    X